Rubriky:

1. liga

FANTASY: Po dvou nezdarech vyráží Michal Hrdlička opět do boje. Toužené body má přinést Kadlec!

10. dubna 2013 10:15

Sportovní komentátor Michal Hrdlička vyráží před 23. kolem Fantasy ligy tvrdě do ofenzivy. Poté, co Luděk Zelenka srovnal stav na 2:2, sází Hrdlička především na hráče z Liberce, Sparty a Plzně. Těmto týmům předpovídá vítězství a doufá, že má při výběru hráčů šťastnou ruku.

 

"Z každého výše jmenovaného týmu jsem vybral maximální počet hráčů, tedy tři. Liberec má na jaře fazónu jako hrom a to se týká i brankáře Kováře. Ten nedostal gól už téměř 300 minut a Hradečtí ho snad neohrozí. K čistému kontu by měl přispět i bek Kušnír. O góly by se měl pro změnu postarat Delarge, který se prosadil v každém z posledních tří zápasů.

Sparťanskou garnituru zastupují záložníci Krejčí a Matějovský, kteří podle mě mají v derby se Slávií velkou šanci být produktivní. Na mysli mám asistence nebo i střílení branek. Ještě slibněji se v tomto směru jeví přítomnost Václava Kadlece. Ten se výraznou měrou podílel na vítězství Sparty v Olomouci. Teď ho dokonce volím kapitánem! Spanilá jízda jarní částí soutěže by měla na Letné pokračovat. Derby bude sledovat vyprodaný stadion a Lavičkův tým je momentálně úplně jinde než Slavia.

Plzeň to bude mít na Slovácku těžší než Sparta a Liberec doma. Ale na hřištích soupeřů se jí daří - v tabulce venkovních zápasů je na prvním místě. Naopak aktuální forma Slovácka je mizerná. Tři porážky v řadě hovoří za vše. Procházka a Limberský snad k zodpovědnému výkonu dozadu přidají i nadstavbu v podobě produktivity. Horváth kope standardky i penalty. Proti Teplicím trefil tyč, teď by mohl mít více štěstí.

Jedenáctku doplňuje Vorel z Dukly a Janič z Teplic. U posily Severočechů ze Slovenska si nejsem jistý místem v základní sestavě, ale jeho výkon v Plzni mě zaujal. Navíc mě vyšel jen na půl miliónu.

Doufám, že tahle sestava bude po dvou výpadcích zase úspěšná. Zelda měl teď víc štěstí než rozumu a to ho snad opustí. Věřím, že je pro vás má jedenáctka inspirací. Přeju hodně štěstí, ať se daří!"

Micha Hrdlička

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..