Rubriky:

1. liga

FANTASY: Hrdlička vyráží do dalšího boje proti Zelenkovi! Góly si slibuje od Kadlece se Střihavkou

25. dubna 2013 17:09 - Praha

Michal Hrdlička má šanci navýšit své vedení na rozdíl tří bodů! Volí proto defenzivnější sestavu, spoléhá na čisté konto Ostravy a do branky staví přibramského Hrušku. O góly se má postarat útočné duo Střihavka, Kadlec!

 

"Salut ostatním trenérům Fantasy ligy! Ještě před tím, než odhalím sestavu pro 25. kolo, se musím vrátit k reakci Luďka Zelenky na to poslední. Jistě i vy jste si u něj všimli typické vlastnosti pro nesoudného občana naší republiky. Na místo toho, aby si sypal popel na hlavu a snažil se na sobě pracovat, se bez jakéhokoliv studu pouští do kritiky pravidel! Jednoduše řečeno – kope všude kolem sebe, ale měl by si zamést před vlastním prahem. Snaží se znehodnotit výsledky všech nás ostatních, kterým se vede lépe. A že nás je požehnaně. Je potřeba si přiznat, že porazit Zelího není žádný kumšt.

Slavia se v Příbrami gólově neprosadí

Ani já se sebou nemůžu být spokojen a chci se nadále zlepšovat. Doufám, že mi k tomu následující sestava pomůže. V tomto kole věřím Příbrami, podle mého názoru znovu nebude inkasovat ani dobře organizovaný Baník, no a největším favoritem kola je pochopitelně Sparta.

Slavia není v poslední době příliš potentní a odpovědnost za střílení branek leží především na Kiselovi. Na něj Straka svůj tým dobře připraví a Hruška vychytá čisté konto. Na „shutout" by měli navázat i zadáci z Ostravy Vomáčka a Stronati. Jarošík by zase mohl přidat nějaký ten plusový bod díky své útočné aktivitě. Mchojan je popravdě trochu z nouze ctnost. Nezbyly mi peníze, ale měl by hrát v základní sestavě. Jen se bojím žluté karty, kterých na jaře nasbíral už pět.

Kovařík má zvýšenou motivaci, dobrý výkon ozdobí brankou

V záloze mi určují směr plzeňští Darida s Kovaříkem. Darida měl dobrou šanci už v Příbramí a počítám, že by se mohl konečně prosadit. Kovařík bude hrát proti svému bývalému zaměstnavateli a je pravděpodobné, že svou výraznou motivaci přetaví v produktivitu. Borek je co se týká „Fantasy bodů" spolu s Kiselem nejlepším záložníkem a snad se přiblíží těm třinácti z minulého kola. Azizova rychlost by zase mohla platit pomalejší slávistické zadáky.

Kdo by měl svými góly přiblížit Příbram k záchraně? Přece David Střihavka! Sice dal zatím jen dva góly, ale cítím, že mu to se Slavií vyjde. No a to nejlepší nakonec. Nejvíc věřím kapitánovi Kadlecovi. V Ostravě i s Lafatou bodově zklamal, o to lepší by to mělo být proti Jihlavě.

To je za mě všechno. V Zelího sestavě vidím zase spoustu trhlin. V útoku má Vachouška, který dal gól naposledy na můj svátek a to už ho budu mít za chvíli zase. A není to tak dávno, co vykřikoval, že svému kamarádovi Trousilovi a Melichárkovi ze Slovácka už šanci nedá. Snad se mu to vymstí. A taky se těším, jakou výmluvu si po další porážce bude hledat. Je totiž možné, že někoho nařkne z ovlivňování zápasů. Máme se na co těšit!"

Michal Hrdlička

Podaří se Příbrami proti Slavii neinkasovat?

Fantasy liga fotbal

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..