Rubriky:

1. liga

Pospěch do Sparty nejde, Matušovič možná

18. ledna 2005 17:57 - PRAHA

Ostravský fotbalový obránce Zdeněk Pospěch do Sparty během zimního přestupního období neodejde, o osudu jeho spoluhráče Miroslava Matušoviče se bude ještě jednat. Vyplynulo to z úterního jednání představitelů obou klubů, kterého se zúčastnil sparťanský šéf Daniel Křetínský a Tomáš Petera, jenž zastupoval majitele Baníku.

 

PRÁVO

Petera po jednání potvrdil, že z Pospěchova odchodu sešlo. "V zimním termínu do Sparty nepřestoupí," uvedl Petera, který tak definitivně zamítl poslední sparťanskou nabídku. Podle ní měl Pospěch odejít na Letnou současně s Matušovičem ze finanční obnos, jehož výši obě strany tají.

Odejde Miroslav Matušovič do pražské Sparty?
Hlasujte v anketě na konci článku!

Zatímco Pospěchův přestup Baník rezolutně odmítl, o Matušovičovi je ještě ochoten jednat, což Petera připustil. V případě ofenzivního hráče se totiž nabídka z Letné už hodně přiblížila požadavkům Ostravy. Podle zákulisních informací se jedná o dvacet milionů korun bez další hráčské náhrady.

Sparta si dnes vzala další den na rozmyšlenou. Rozhodnutí má v rukou kouč Jaroslav Hřebík, který si původně přál příchod obou hráčů. Pokud bude souhlasit, že přijde pouze Matušovič, nebude zřejmě odchodu čtyřiadvacetiletého fotbalisty do Prahy nic bránit.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..