Rubriky:

1. liga

Českobudějovičtí fotbalisté dostali za výkon na Slavii pokutu

23. května 2013 13:44 - České Budějovice

Vedení Dynama České Budějovice udělilo fotbalistům pokutu za středeční špatný výkon na hřišti pražské Slavie. Jihočeši prohráli v Edenu jasně 0:3 a jsou na pokraji sestupu. Z kádru Jihočechů byl navíc vyřazen záložník Petr Javorek, který se vrací do mateřského Táborska.

 

Vít Šimánek, ČTK

Klubové vedení přístup hráčů ve středečním utkání pořádně naštval. "Se včerejším výkonem týmu na hřišti Slavie jsme skutečně byli hrubě nespokojeni. Rozhodli jsme se proto týmu udělit s okamžitou platností pokutu, kterou použijeme na nákup sportovního vybavení pro naše žákovské týmy," uvedl v tiskové zprávě sportovní manažer Martin Vozábal.

Vedení se také rozhodlo, že předčasně ukončí hostování středopolaři Javorkovi. Sedmadvacetiletý záložník na Slavii selhal za stavu 0:1 ve velké šanci, když trefil pouze tyč odkryté branky.

"Jelikož Javorek v posledních měsících řeší osobní problémy a nemůže se maximálně soustředit na fotbal, rozhodli jsme se také, že jeho hostování ukončíme ještě před závěrem tohoto ročníku," uvedl Vozábal.

České Budějovice jsou dvě kola před koncem sezóny poslední a na nesestupové příčky ztrácejí pět bodů.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..