Rubriky:

1. liga

FANTASY: Hrdlička chce i v posledním kole získat skalp Zelenky! Sází na Kadlece a Rabušice

31. května 2013 09:05 - Praha

Je tu poslední ligové dějství, ve kterém půjde o titul a hlavně o body do Fantasy ligy. Do boje o body se vydávají i naši členové V.I.P. ligy. Michal Hrdlička sází na hráče Sparty, Plzně a Liberce a věří v poslední skalp Luďka Zelenky.

 

"V bráně mám Kováře, který chytá skvěle za výborně organizovanou obranou. Ve své defenzivní čtyřce mám i Rolka, který sice možná nebude hrát, ale na jiného beka jsem neměl peníze. V posledním kole nastoupil do hry v průběhu. Dále Procházka a dvojice sparťanů – Pamič a Polom. Oba dva hráli až v minulém kole a ani jeden nezklamal.

V záložní řadě mám dva hráče z Boleslavi. Zkušený Jarolím dobře zahrává standardky a mohl by se i trefit. Tím druhým je Kúdela, který nastupuje v poslední době pravidelně. Sice v obraně, ale to nevadí.

Dal jsem šanci talentovanému Štípkovi

Dalšími členy středové formace jsou Štípek a Rybalka. Prvně jmenovaný získal v minulém kole slušných 7 bodů, teď by mohl dostat šanci znovu. V útoku sázím především na kapitána Kadlece, který je s celkovým ziskem bodů v top ten Fantasy ligy. Po jeho boku Rabušic, který je na jaře v obrovské fazóně.

Zelí se svou mizernou sestavou moc šancí nemá. Do Fantasy ligy jsem se připojil později než on, přesto ho můžu v celkovém zisku bodů předskočit. To je můj cíl pro poslední kolo. K jeho vyrovnání potřebuji nasbírat o 14 bodů víc než on. Myslím, že to klapne."

Michal Hrdlička

Kdo se stane vítezem V.I.P. ligy?

Fantasy liga fotbal

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..