Rubriky:

1. liga

Galavečer k jubileu Gambrinus ligy rozzáří fotbalové hvězdy, přiletí i Nedvěd

1. června 2013 08:06 - Praha

Pavel Nedvěd, držitel Zlatého míče France Footballu pro nejlepšího fotbalistu Evropy roku 2003 a člen vedení Juventusu Turín by měl být jednou z hvězd pondělního Galavečera ke 20 letům Gambrinus ligy ve Vinohradském divadle. Od 20 hodin tu budou v přímém přenosu ČT Sport defilovat hvězdy uplynulého dvacetiletí nejvyšší domácí soutěže.

 

Petr Hloušek, Právo

Zveřejněno bude mimo jiné, kdo byl fanoušky zvolen nejlepším brankářem, obráncem, záložníkem, útočníkem a trenérem. K vidění bude i nejkrásnější gól a nejpamátnější zápas. Představí se takéJedenáctka 20 let Gambrinus ligy, kterou od poloviny března do poloviny května vybírali fanoušci prostřednictvím serveru Sport.cz.

Mezi hosty večera budou i mnohé celebrity evropského fotbalu. Například člen výkonného výboru UEFA a bývalý šéf slovenského fotbalu František Laurinec, generální sekretář elitní společnosti Evropské klubové asociace (ECA) Michele Centenaro. Z Česka jsou mezi vyvolenými pouze Sparta, Slavia, Plzeň, Liberec a Teplice. Emanuel Macedo de Medeiros je zase výkonným ředitelem Evropské asociace profesionálních lig (EPFL). Jejími členy jsou největší evropské ligy a měla by mezi ně vstoupit i Gambrinus liga.

Hosty večera budou také členové slavné chilské jedenáctky z roku 1962, která přivezla stříbro z MS, členové Klubu ligových kanonýrů a také současní čeští reprezentanti. Akci pořádá Ligová fotbalová asociace.

kft, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..