Rubriky:

Fortuna liga

Fotbalisté Znojma budou jednat o lize se zástupci FAČR

4. června 2013 15:23 - Znojmo

Fotbalisté Znojma se chystají ve středu na další krok k tomu, aby mohli hrát první ligu na svém stadionu. Do Znojma zamíří na společné jednání s vedením klubu a starostou města zástupci fotbalové asociace v čele s předsedou Miroslavem Peltou.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Chceme postupně udělat všechny kroky k tomu, abychom co nejdříve přebudovali náš stadion tak, aby splňoval všechny prvoligové podmínky. Ještě nikdy jsme žádnou výjimku nedostali. Zasloužíme si ji," řekl ČTK předseda znojemského fotbalu Ota Kohoutek.

Znojmo si už s předstihem zajistilo první místo v tabulce druhé ligy. Před středečním posledním kolem v Pardubicích má náskok tří bodů před Bohemians 1905. Ale stadion nesplňuje podmínky pro nejvyšší soutěž, klub dokonce nedostal licenci ani pro druhou ligu.

Znojmo by tak muselo od podzimu hrát v exilu, ale to se nelíbí vedení města, které za těchto podmínek odmítá klubu poskytnout dotaci. Ligové shromáždění zamítlo žádost klubu o udělení výjimky. Znojmo o ni požádalo znovu. Splnit licenční podmínky klub musí nejpozději do 10. června. Pak by se o účast v nejvyšší soutěži mohly ucházet kluby, které v tabulce skončí za ním.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - Fortuna liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..