Rubriky:

1. liga

Ostrava už nepočítá se Stožickým a Starým

12. června 2013 12:36 - Ostrava

Baník Ostrava podle očekávání v plánech na příští sezónu nepočítá s Vlastimilem Stožickým a Jaroslavem Starým. Oběma fotbalistům skončila hostování a klub o další spolupráci neprojevil zájem.

 

Petr Eret, ČTK

Starého se Stožickým si na Bazaly přivedl bývalý trenér Ostravy Martin Pulpit, ale oba zaostali za očekáváním. Obránce Starý si navíc brzy zranil zánártní kůstku a po úvodních čtyřech jarních utkáních už se v sestavě neobjevil.

Baník zahájí už v sobotu letní přípravu na příští sezonu pod novým koučem Martinem Svědíkem, jehož kádr pro podzimní část ligy se teprve bude formovat. Do zahraničí míří útočník Milan Baroš, zájem z české ligy je i o stopera Michala Frydrycha a klub zvažuje další působení Petra Soukupa nebo Jana Hableho.

"O budoucnosti dalších hráčů, kterým 30. června končí smlouva, se rozhodne v průběhu letní přípravy," uvedl sportovní manažer Baníku Radek Slončík. Hostování si naopak v Ostravě s velkou pravděpodobností prodlouží olomoucký brankář Michal Bárta, který tým držel v jarním boji o záchranu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..