Rubriky:

1. liga

Kadlec ve Spartě zatím neprodloužil smlouvu, ale dál o ní jedná

14. června 2013 17:24 - Praha

Fotbalový reprezentant Václav Kadlec zatím neprodloužil ve Spartě Praha smlouvu, která mu vyprší 30. června 2014. Jednadvacetiletý útočník a jeho agent Pavel Paska s letenským klubem dál jednají a čekají na novou nabídku. Druhý tým uplynulé sezóny první ligy by rád talentovaného střelce udržel.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Kadlec v nedávno skončeném ročníku patřil k hlavním tahounům Sparty, za kterou vstřelil 14 ligových gólů a celkem 20 soutěžních branek. Jeho výkony neušly pozornosti celků z německé bundesligy. Největší zájem projevil Eintracht Frankfurt, který se podle deníku Bild už dokonce s hráčem dohodl.

Sparta sice talentovanému útočníkovi nabídla nový kontrakt, ten ale Kadlec nepodepsal, protože podle serveru iSport.cz s nespecifikovanými body smlouvy nesouhlasil. "Teď je na tahu Sparta, aby dala novou nabídku. Nadále jednáme, víc k tomu momentálně nemohu říct," uvedl Paska. Nepotvrdil jednání s Frankfurem ani jinými kluby.

Sparta touží Kadlece udržet. "V tuto chvíli jednoznačně preferujeme sportovní hledisko při skladbě kádru. Proto chceme, aby Vašek ve Spartě zůstal. Je jedním z klíčových hráčů a také mimořádně cenným hráčem," řekl tiskový mluvčí klubu Ondřej Kasík. "Má platnou smlouvu, nadále budeme s ním a jeho manažerem jednat. Uvidíme, jaká bude situace," doplnil.

Pražský klub by ale v budoucnu trojnásobnému reprezentantovi v případném odchodu nebránil. "Samozřejmě víme, že se u Vaška při jeho věku a stadiu kariéry už přiblížila doba přestupu do zahraničí. Má mimořádnou perspektivu a ve svém věku už toho dokázal poměrně hodně. To znamená, že výhledově bychom mu bránit nechtěli, na druhou stranu bychom si v tuto chvíli přáli, aby ve Spartě zůstal," řekl Kasík.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..