Rubriky:

1. liga

Hokejisté a fotbalisté Plzně ukázali fanouškům mistrovské poháry

26. června 2013 20:50 - Plzeň

Několik tisícovek fanoušků se ve středu potěšilo pohledem na poháry mistrů fotbalové ligy a hokejové extraligy, které letos vybojovaly plzeňské týmy. Na společné setkání šampiónů vedle kapitánů obou týmů, Martina Straky ze Škody Plzeň a Pavla Horvátha z Viktorie Plzeň, přišli také trenéři a řada hráčů. Na podpis sportovních hvězd na speciální plakáty a na fotografování s oběma poháry stáli lidé ve dvě stě metrů dlouhé klikaté frontě.

 

Petr Eret, ČTK

Oslavu s fotbalovými a hokejovými mistry připravil první plzeňský obvod. "Pro oba týmy byli fanoušci v sezóně neskutečnou vzpruhou, Plzeň žije sportem. Tato akce je určitou formou našeho poděkování skvělým divákům fotbalu i hokeje," nechal se slyšet Horváth. "Bez skvělých fanoušků by ani jeden tým na titul nedosáhl. Plzeňský double je splněním neskutečného snu, na který jsme všichni nesmírně hrdí," dodal Straka.

Oba kapitáni také davy fanoušků v modro-bílých hokejových nebo v červeno-modrých fotbalových dresech, čepicích a šálách či v trikách s nápisy "Double" bavili z pódia. Postavili se za pípy a během necelé hodiny každý načepoval pro fanoušky desítky kelímků piva se zručností, s níž by se mohli rovnat nejednomu profesionálnímu barmanovi. "Čepuje se mi dobře, jen mě studí pravá ruka," vtipkoval Horváth.

"Předpokládáme, že fanoušci by se s hráči veselili rádi až do pozdních nočních hodin, nicméně oba týmy jsou v plné přípravě a na základě rozhodnutí trenérů musí do devíti hodin večer zamířit k domovům. Vzhledem k vysokým sportovním cílům Viktorie i Indiánů předpokládáme, že fanoušci jejich dřívější večerku pochopí," uvedl tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár. Přísný režim potvrdil i trenér fotbalistů Pavel Vrba. Nedal se obměkčit Horváthovými prosbami a nedovolil mu, aby si pochutnal na grilované klobáse.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..