Rubriky:

1. liga

Hříšník Hubník rozepře s koučem Skuhravým urovnal gólem

12. srpna 2013 23:35 - Ostrava

I když na trávník přišel až na poslední půlhodinu ligové dohrávky v Ostravě, stihl jablonecký útočník Michal Hubník mít prsty ve dvou důležitých gólech. Svým výkonem částečně otupil hrany rozepře s koučem Romanem Skuhravým a možná si přiblížil post v základní jedenáctce Severočechů.

 

Fredrik Varfjell, ČTK/AP

Jablonec se s defenzivou Baníku trápil přes hodinu hry. Všechno ukončil Pitákův gól z penalty za faul Zawady na Hubníka, který byl v tu chvíli teprve pět minut na trávníku.

"Chtěl jsem si dát balon kolem hráče, ale vtom jsem ucítil takovou bolest, že to bylo neskutečné. Penalta byla evidentní," řekl Hubník po utkání novinářům. Bazaly však rozhodčím bouřlivě spílaly za údajné ofsajdové postavení faulovaného hráče. "Tak to vůbec nevím, to neumím posoudit," podotkl Hubník.

Třicetiletý forvard měl před zápasem o motivaci navíc. Kromě toho, že stále balancuje na pomezí základní sestavy a lavičky, měl i problém s koučem Romanem Skuhravým. "Řekl jsem mu, že jestli ten problém chce smazat, tak ať to dneska ukáže na hřišti, a on to splnil do puntíku," uvedl Skuhravý, který se ale více v osobní záležitosti pitvat odmítl. "Nedá se to upřesnit, zůstane to v kabině," řekl kouč.

Na mou pozici se zeptejte trenéra

Hubník první gól připravil, čtvrtý sám po brejku do otevřené obrany vstřelil. A to ještě jednou mířil do břevna. "Jestli mám silnější pozici? To já nevím, to se musíte zeptat trenéra. Já jsem rád, že jsem dal gól," řekl Hubník.

Severočeši se zatím v úvodu sezony s náročným programem vypořádávají náramně. Čtyři dny po pohárové výhře v Dramenu smetli čtyřmi góly i Baník. Podle Hubníka zatím rytmus se dvěma zápasy v týdnu hráčům nevadí. "Pro fotbalistu je vždycky lepší když hraje, než když trénuje. Regenerujeme, zvládáme to," řekl Hubník.

Jablonec možná nahnal obavy i pozorovatelům ze Sevilly, příštího pohárového soka v Evropské lize, kteří zápas v Ostravě sledovali. "Snad jsme jim ukázali, že umíme dát gól ze situací, které si vytvoříme," řekl Hubník. "Ale Baník na nás prvních dvacet minut vletěl. My jsem byli zakřiknutí, oni hráli přímočařeji a měli více šancí. Do druhého poločasu jsme si ale něco řekli a bylo to o něčem jiném. Dobře jsme kombinovali," dodal Hubník.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..