Rubriky:

1. liga

FANTASY: Michal Hrdlička atakuje první desítku Fantasy ligy! Jak to dělá?

22. srpna 2013 10:57

Sportovnímu komentátorovi Michalu Hrdličkovi se ve Fantasy lize opravdu daří. Mezi téměř 50 000 hráči si drží dvanáctou pozici. Michal se rozhodl, že se s námi o recept na úspěch podělí a v krátkém přehledu nám představuje pět hráčů, kteří by rozhodně neměli ve vaší Fantasy sestavě chybět!

 

Josef Hušbauer

Na sparťanského záložníka sázím často a rád. Na záložníka je velmi produktivní, a to samozřejmě přináší spoustu bodů. Celkem už jich sám získal 36 a to z něj z tohoto pohledu dělá druhého nejlepšího středopolaře.

David Limberský

Plzeňský zadák je asi mým nejoblíbenějším obráncem. Je u něj jistota základní sestavy a na beka je hodně ofenzivně laděný. Viktoriáni navíc málo inkasují, to zase přináší spoustu plusových bodů.

David Lafata

V ofenzivě jsem nejčastěji volil právě Lafatu a donedávna taky jeho parťáka Kadlece. Ten už náš rybník opustil, a tak budu muset najít alternativu. Útočníci mi v posledních kolech radost nedělají, postupně zklamali Rabušic, Chramosta nebo Hubník. Příště zkusím Wágnera.

Jiří Štajner

Také v Boleslavi se to všechno točí kolem nestárnoucího Štajnera. Hodně ofenzivní hráč, který je ve Fantasy klasifikovaný jako záložník. Počítám, že v dalších kolech bude ještě produktivnější. V posledním dějství jsem ho měl jako kapitána. Odměna? 18 bodů.

Přemysl Kovář

Mezi brankáři jsem si ho oblíbil už v minulé sezóně. Ideálně mi vycházel v poměru cena-výkon. Letos už je dražší, ale důvěru mu dávám dál. Naposledy jsem tak neučinil, vsadil jsem na Špita a ten dostal pět kusů od Znojma.

Není to tak, že bych měl oblíbené hráče a ty stavěl na každé kolo. Hodně vycházím z aktuálního losu, většinou volím hráče, jejichž týmy hrají doma a jsou favorizované. Pak se snažím vycházet z aktuální formy jednotlivců. Skladba jedenáctky není jednoduchá, zaberete to dost času, ale když pak v pondělí bilancujete další triumf nad Zelenkou, tak si řeknete: Stojí to za to!

Michal Hrdlička
Fantasy liga fotbal

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..