Rubriky:

1. liga

Sigma Olomouc prodloužila smlouvu s trojicí talentovaných mladíků

22. srpna 2013 16:57 - Olomouc

Vedení fotbalistů Olomouce prodloužilo kontrakty s třemi hráči prvního týmu. Do 30. června 2017 jsou tak na Hané smluvně vázáni mladí záložníci Martin Šindelář, Jakub Habusta a Tomáš Zahradníček.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Během léta jsme se nesoustředili pouze na to, abychom do klubu některé hráče přivedli, ale věnovali jsme spoustu času a energie na to, abychom stabilizovali některé naše mladé hráče, prodloužili jim smlouvy nebo ekonomicky vylepšili. Tak, aby se naši odchovanci stabilnější začleňovali do našeho kádru a byli přínosem pro naše mužstvo do budoucna," uvedl na klubovém webu generální manažer Zdeněk Psotka.

Z olomouckého tria nasbíral v prvním mužstvu největší zkušenosti Šindelář. Dvaadvacetiletý hráč zasáhl do 25 ligových zápasů a v této sezóně se na hřišti pražské Slavie dočkal i premiérové branky. Devatenáctiletý Habusta má na kontě jeden ligový start z minulého ročníku, stejně starý Zahradníček ještě v domácí soutěži nenastoupil.

Kontrakt na další čtyři roky v Olomouci podepsali také útočník Petr Ševčík, stoper Jan Štěrba a další forvard Lukáš Buchvaldek, kteří figurují na soupisce B-týmu, respektive staršího dorostu Sigmy.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..