Slavia - Union Berlín 1:1Slavia remizovala v přípravě s Unionem Berlín

Fotbalisté pražské Slavie remizovali v sobotním přípravném utkání na hřišti Unionu Berlín 1:1. Remízu sešívaným zařídil odchovanec Arsenalu Alban Bunjaku, který v úvodu druhého poločasu odpověděl na vedoucí gól domácích ze závěru první půle.

Záložník Slavie Praha Karol Kisel se raduje z gólu (ilustrační foto).

Odchovanec Arsenalu, jenž v minulé sezóně působil v rezervním týmu Sevilly, se prosadil po pouhých třech minutách na hřišti. Do utkání nastoupil až po přestávce, stejně jako nigerijský stoper Sergio Uyi, který je ve Slavii rovněž na testech.

Přípravné fotbalové utkání v Berlíně:
Union Berlín (II.) - Slavia Praha 1:1 (1:0)
Branky: 44. Terodde - 48. Škoda.
Slavia:
1. poločas: Rakovan - Nitrianský, Dobrotka, Bortel, Čonka - Petrák - Koreš, Kisel, Hurka - Fenin, Škutka.
2. poločas: Hrubeš - Nitrianský, Uyi, Dobrotka, Dostál - Petrák (78. Vondrášek), Gecov - Mičola, Bunjaku, Juhar - Škoda. Trenér: M. Petrouš.