Rubriky:

1. liga

Fanoušci Olomouce chtějí v sobotu protestovat proti odchodům hráčů. Opustí stadión

12. září 2013 19:12 - Olomouc

Fanoušci fotbalistů Olomouce hodlají během sobotního ligového zápasu s Jihlavou dát najevo nespokojenost s odchody hráčů ze Sigmy. V písemném prohlášení vyzvali ostatní diváky, aby v 35. minutě opustili stadión na protest proti prodeji reprezentantů Tomáše Hořavy a Martina Pospíšila do Plzně.

 

Petr Eret, ČTK

Olomoučtí ultras se na svém webu dožadují toho, aby klub hledal jiný způsob obživy, než je rozprodej nejlepších hráčů. "Finančně zabezpečený klub považujeme za důležitou věc. Nicméně prodej hráčů není jedinou možnou cestou, jak toho dosáhnout. Své výhrady k fungování klubu jsme na začátku sezóny zveřejnili v otevřeném dopise, bohužel však stále přetrvávají," uvedli fanoušci v prohlášení.

Hlediště Androva stadiónu plánují opustit deset minut před poločasem. O přestávce se hodlají na stadión vrátit. Kouč fotbalistů Sigmy Martin Kotůlek poznamenal, že fandové mají na svůj názor právo. "Je to názor fanoušků, který já nemůžu ovlivnit. A ani to nechci řešit. Soustředím se na svou práci, věnuju se mužstvu," řekl novinářům Kotůlek.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..