Rubriky:

1. liga

Fotbalové jaro nezačne ani v Příbrami

27. února 2005 16:43 - PRAHA/PŘÍBRAM

Vstup do jarní části první fotbalové ligy musejí odložit hráči Příbrami a Liberce. Kvůli nezpůsobilému terénu na stadiónu Středočechů byl nedělní duel 17. kola těsně před začátkem zápasu zrušen, o náhradním termínu zatím nebylo rozhodnuto. Ze stejných důvodů se nehraje ani zápas Drnovice - Jablonec.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

"Celý týden jsem se snažili dát hřiště do pořádku, se sněhem a ledem bojovala padesátka lidí. Od nedělního rána jsme pak likvidovali další dvanácticentimetrovou vrstvu sněhu, rozhodčí ale terén za způsobilý neuznali," informoval Sport.cz technický ředitel Příbrami Josef Hadraba.

Vedení Příbrami verdikt sudích nepotěšil. "Liga začíná hodně brzy, přesto ale myslím, že by se hrát dalo. Najít náhradní termín bude těžké, volných termínů není mnoho," dodal Hadraba.

Liberečtí se s odložením zápasu smířili. "Rozhodčí rozhodli správně. Pokud není hřiště stoprocentní, nemá cenu riskovat případné zranění hráčů," reagoval tiskový mluvčí Severočechů Lukáš Váňa, podle nějž se uvažuje o přesunutí zápasu na začátek dubna.

V první 'jarním' kole nejvyšší fotbalové soutěže se vedle zápasu v Příbrami neodehraje také duel v Drnovicích, které měly hostit Jablonec. O odložení utkání kvůli přemrzlému terénu bylo rozhodnuto už v pátek.

Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..