Rubriky:

1. liga

Konečně jsem se trefil, oddechl si mladoboleslavský útočník Chramosta

15. září 2013 09:01 - Praha

Mladá Boleslav je sice dobře rozjetá, ale její největší ofenzivní zbraň, dvaadvacetiletý útočník Jan Chramosta, se střelecky trápila. Za podzim jediný gól, jinak samé tyče. Smůlu prolomil až v sobotu večer v Edenu, kde se na čtyřgólovém debaklu Slavie podílel jednou trefou a asistencí.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Na hře Mladé Boleslavi je znát pohoda. Kde se vzala?

Povedla se nám šňůra pěti zápasů bez porážky, takže do Edenu jsme jeli s cílem opět bodovat, což se povedlo. Máme herní pohodu a na hřišti to bylo vidět.

Vy jste v posledních zápasech trefoval tyče. Necítil jste už určitou frustraci?

Bylo to nepříjemné, ale říkal jsem si, že do šancí se dostávám a musí to přijít. Trpělivost se vyplatila, i když proti Slavii jsem zase začal tyčí.

Ty zahozené šance v předchozích zápasech jste viděl čistě jako smůlu?

Částečně ano, ale některé situace jsem mohl řešit lépe, rozvážněji. Bohužel, stalo se. Věřím, že mi to tam zase bude padat, i když podstatné jsou body pro mužstvo a není rozhodující, kdo góly střílí. Radost mám i z asistencí.

Na první gól jste ale přihrál a čtvrtý sám vstřelil...

Trenér mě vysunul na hrot, abych si dal také gól a ten záměr se podařil. Když jsem běžel sám na branku, Štohanzl na mne křičel, abych mu přihrál, ale byl jsem v dobré pozici a chtěl jsem dát gól, což se povedlo.

Na první gól jste Štohanzlovi přeci přihrál. To mu nestačilo?

Ale ano. Viděl jsem ho před bránou, měl tam prostor a hezky balón uklidil do sítě. Také mi za to poděkoval.

Nebylo to v sobotu v Edenu ke konci zápasu vraždění neviňátek?

Předchozí domácí zápas s Teplicemi prohrála Slavia 0:7. Říkali jsme si s klukama, že to nemůžeme zopakovat. Nemysleli jsme ani na čtyřgólové vítězství, ale pro body jsme sem jeli. Nakonec jsme se té sedmičce ale přiblížili.

Karel Felt, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..