SESTAVA KOLA: Teplická jízda nekončí, ligu zdobí přestřelka na dálku se Spartou

Teplice, to je podzimní hit fotbalové Gambrinus ligy! V 9. kole hráli svěřenci kouče Ščasného dvě třetiny zápasu v Příbrami o deseti, přesto vyhráli 4:0... V ideální sestavě kola podle Sport.cz tak mají Teplice tři zástupce, stejně jako vedoucí Sparta. Oba týmy svádějí na dálku přestřelku o nejproduktivnější tým soutěže - a fanoušci se baví.

Ideální sestava 9. kola Gambrinus ligy podle Sport.cz.

Tři ku třem na hráče v sestavě kola, 25:25 na góly vstřelené za devět ligových kol. Taková je bitva fotbalistů Sparty s Teplicemi.

Letenští sice nakonec udolali Slovácko vysoko 4:1, nebýt však brankáře Vaclíka, produktivního stopera Brabce a konečně znovu výrazného záložníka Krejčího, kdo ví, jak by to s vedoucím týmem tabulky dopadlo.

Tepličtí si i v oslabení užívali báječné formy. Jejich hladkou výhru v Příbrami gólově načal kapitán Matula, dvěma trefami zvýraznil nejlepší ligový střelec Mahmutovič (už se posunul na devět branek!) a stranou tradičně nezůstal ani Litsingi.

Sparťansko-teplické převaze sekunduje pět dalších hrdinů. V obraně jablonecký Beneš, který ve čtvrté minutě nastavení trefil svému týmu výhru nad Slavií. A pak také plzeňský Hubník, který si v duelu s Duklou s přehledem odbyl debut v základní sestavě Viktorie.

V ofenzivě se blýskl ostravský Holzer, který byl ústřední postavou senzační výhry Baníku nad Libercem. A pak také dva zástupci Mladé Boleslavi, záložník Jarolím a útočník Nešpor.