Rubriky:

1. liga

Psotka se vrací na lavičku Sigmy

6. listopadu 2013 12:20 - Olomouc

Po dvou letech se vrací na lavičku olomoucké Sigmy kouč Zdeněk Psotka (39). Klubové představenstvo rozhodlo, že nynější generální manažer na poslední tři podzimní ligová kola posílí realizační tým s tím, že také ponese odpovědnost za výsledky.

 

Petr Horník, Právo

„Je to tak. Vedení mi to nařídilo, protože nebylo spokojeno s předváděnou hrou, ani výsledky. Já to respektuji a ani mi nic jiného nezbývá. Přebírám proto řízení tréninků, určovat samozřejmě budu sestavu a koučovat i samotná utkání. S Martinem Kotůlkem, který tým dosud vedl, ale budu dál spolupracovat. Po skončení podzimu si sedneme, vše vyhodnotíme a rozhodneme, jak dál," řekl Právu ve středu Psotka.

Ukaž, že rozumíš fotbalu. Vyzvi ostatní na souboj a vyhraj skvělé ceny. Hraj Fantasy fotbal!

O tom, zda by v trenérské práci navzdory dlouhodobé manažerské smlouvě, kterou v Sigmě má, případně pokračoval i v dalším období, však polemizovat odmítl. „Já nyní, co bude pak, neřeším. Koncentruji se výhradně na ta tři poslední kola a pak se uvidí," konstatoval Psotka.

Právě za něj hráli Hanáci v posledních letech nejatraktivnější fotbal. V hledáčku ho měla dokonce i Sparta. Před dvěma lety ale musel z Olomouce odejít, když se Sigma, poté co ji bylo odečteno devět bodů za korupční aféru, dostala do hluboké krize. Následovalo angažmá ve slovenské Senici, odkud se v lednu vrátil na Hanou, nikoliv však na trenérskou židli, ale překvapivě na post generálního manažera.

Petr Marek, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..