Rubriky:

1. liga

Jaká facka? Horvátha jsem jen poplácal po ramenou, tvrdí boleslavský pořadatel

12. listopadu 2013 12:04 - Mladá Boleslav

Plzeňský kapitán Pavel Horváth se po sobotní ligové výhře 2:1 v Mladé Boleslavi pozastavoval nad chováním jednoho z členů domácí pořadatelské služby. Vyhrocený závěr zápasu měl podle zkušeného záložníka vygradovat incidentem v tunelu při cestě do šaten, kde mu údajně jeden z pořadatelů dal facku. Osočený Jiří Řehák ale s tvrzením Pavla Horvátha nesouhlasí. „Jen jsem ho poplácal po ramenou,“ řekl televizi Nova.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Mladoboleslavští fotbalisté a diváci nemohli po zápase přijít na jméno rozhodčímu Hrubešovi. Po zápase mu sprostě nadávali, na hrací plochu házeli kelímky s pivem... Domácí se po zákroku Hubníka na Zahustela marně dožadovali odpískání pokutového kopu, nelíbily se jim ale i další verdikty sudího.

Ukaž, že rozumíš fotbalu. Vyzvi ostatní na souboj a vyhraj skvělé ceny. Hraj Fantasy fotbal!

Vyhrocený závěr zápasu měl mít dohru v tunelu vedoucím do šaten. „Dostal jsem pohlavek od nějakého pořadatele. Nechápu to. Nerozumím, jak je to možné. Mně se nic nestalo. Máme tři body, beru vše s nadhledem. Ale tohle se stávat nemá," řekl po utkání plzeňský záložník Pavel Horváth.

Pořadatel Jiří Řehák ale takové nařčení odmítá. „Panu Horváthovi jsem žádný pohlavek nedal! Jen jsem ho přátelsky poplácal po ramenou a řekl mu, ať vyřídí poděkování panu rozhodčímu za tři body, které si Plzeň odváží," prohlásil mladoboleslavský pořadatel.

Sobotní zápas bude nicméně vyšetřovat disciplinární komise. Ta se zaměří především na nezvládnutou pořadatelskou službu, která v Mladé Boleslavi nedokázala uklidnit rozvášněné diváky.

jis, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..