Rubriky:

1. liga

Disciplinární komise FAČR potrestala pokutou 50 tisíc korun Mladou Boleslav

6. prosince 2013 16:23 - Olomouc

Disciplinární komise FAČR potrestala pokutou 50 tisíc korun Mladou Boleslav za nedostatečnou pořadatelskou službu v prvoligovém zápase s Plzní.

 

Radek Petrášek, ČTK

Fanoušci domácího týmu dávali porážku 1:2 za vinu rozhodčímu Karlu Hrubešovi a zaházeli hrací plochu kelímky s pivem. Jeden z pořadatelů údajně dal v tunelu směrem do kabin pohlavek kapitánovi Viktorie Pavlu Horváthovi a několik mladoboleslavských příznivců dokonce vniklo do místnosti pro tiskovou konferenci, kde chtělo diskutovat s trenérem Plzně Pavlem Vrbou.

Ukaž, že rozumíš fotbalu. Vyzvi ostatní na souboj a vyhraj skvělé ceny. Hraj Fantasy fotbal!

Slovácko musí zaplatit 10 tisíc korun za masivní použití pyrotechniky v utkání 15. kola se Slavií Praha (3:0). Pokutu 15 tisíc dostala pražská Sparta za vhození skleněných lahví na hřiště v duelu 15. kola s Mladou Boleslaví (4:1).

Disciplinárka zahájila řízení s Bohemians Praha 1905 a Brnem (1:1) kvůli výtržnostem diváků v nedělním zápase. Duel posledního podzimního kola musel být kvůli zásahu policie v sektoru Zbrojovky dokonce v druhém poločase na zhruba deset minut přerušen.

Na příští zasedání komise byl pozván také trenér Slavie Miroslav Koubek, který bude vysvětlovat své opuštění technické zóny v pondělním domácím utkání s Libercem (2:1).

Osm fotbalistů si kvůli karetnímu trestu nezahraje úvodní jarní kolo nejvyšší soutěže. Sparťan Lukáš Vácha, Španěl José Romera z Dukly, olomoucký Jan Navrátil, Ukrajinec Serhij Rybalka z Liberce, jihlavský Tomáš Josl, Jiří Valenta ze Slovácka a Jiří Skalák z Brna budou pykat za čtvrtou žlutou kartu v sezoně, Vít Beneš nepomůže Jablonci kvůli tomu, že byl v 16. kole vyloučen po druhé žluté kartě.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..