Rubriky:

Fortuna liga

MS florbal 2018

Živě

Příbram by mohl posílit Zeman, už se zapojil do přípravy

4. ledna 2014 20:30 - Příbram

Fotbalisty Příbrami by mohl pro jaro posílit bývalý velký talent Martin Zeman ze Sparty, který na podzim hostoval na Slovensku v Senici. V Příbrami se v sobotu zapojil do přípravy, v průběhu které se rozhodne, zda ho středočeský celek angažuje.

 

Petr Horník, Právo

"Martina jsme chtěli už během podzimu, ale tenkrát nám to nevyšlo. Martin si musel dořešit své angažmá v Senici. Věřím, že bude pro nás posilou a zvýší konkurenci v naší záložní řadě. Martin byl jedním z největších talentů v celém českém fotbale, jeho výkony ve Spartě zajímaly nejednoho zahraničního zájemce a já bych si přál, aby se do formy vrátil právě u nás," řekl prezident příbramského klubu Jaroslav Starka.

Ukaž, že rozumíš fotbalu. Vyzvi ostatní na souboj a vyhraj skvělé ceny. Hraj Fantasy fotbal!

Čtyřiadvacetiletý levý záložník byl považován za jeden z největších českých talentů. Mimo jiné se o něj zajímal PSV Eindhoven. Svou výkonnost však neudržel, vypadl ze sestavy Sparty a neprosadil se ani na hostováních v rakouské Admiře Wacker Mödling, Plzni a Senici. Na kontě má 63 ligových startů a čtyři branky.

"Martin je velmi rychlý a technický hráč a my věříme, že by se u nás mohl dostat do formy a jeho angažmá by mohlo prospět jak našemu klubu, tak i jemu samotnému. Vše záleží na něm a já bych si přál, aby se to povedlo," uvedl generální ředitel Příbrami Petr Větrovský.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - Fortuna liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..