Rubriky:

1. liga

Sparta chce v dohrávce napravit selhání

11. dubna 2005 11:03 - PRAHA

Duel Sparty se Zlínem uzavře v pondělí před kamerami TV Prima 22. kolo Gambrinus ligy. Fotbalisté z Letné by si v něm měli napravit pošramocenou pověst z Příbrami, ale Zlín má v posledních letech s pražským celkem velmi dobrou bilanci.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

"Nemůžeme si dovolit selhání jako v Příbrami. Jsme povinováni vítězstvím, ale nebude to lehké, protože Zlín se určitě cítí psychicky dobře. Novodobá bilance se Spartou hovoří v jeho prospěch. V Příbrami chybělo především nasazení, ale určitě dojde i k personálním změnám. Něco takového si už nemůžeme dovolit," řekl Právu kouč Sparty Jaroslav Hřebík.

Zlíňané se chtějí pokusit na Letné o překvapení. "O kvalitách Sparty se nemá cenu bavit, ale my jedeme do Prahy s touhou uhrát co nejlepší výsledek. Budeme se o něj rvát ze všech sil," slíbil trenér Tescomy Pavel Hapal, jenž bude kvůli operovanému kolenu postrádat brankáře Baránka.

"Nahradí ho mladý Kořínek. Menší zdravotní problémy měli i Janíček se Švachem, avšak věřím, že budou moci nastoupit. Fyzičku dohání po viróze Lasota," dodal.

Značnou motivaci bude mít zřejmě v televizní dohrávce stoper Koubský, jediný jarní střelec Zlína. Na podzim se totiž nepropracoval do základní sestavy Sparty a vrátil se do moravského týmu. "Kéž by se mu podařilo skórovat i v Praze," přeje si Hapal.

Dohrávka 22. kola
SPARTA - ZLÍN
Až na Pergla všichni k dispozici, Hřebík po Příbrami slibuje změny. Poprvé s Klinkou, operovaného brankáře Baránka nahradí Kořínek.
Výsledek na podzim: 1:1. Jako hlavní řídí rozhodčí Šedivý, od 16:40 vysílá přímým přenosem TV Prima.

kft, VK, Právo

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..