Rubriky:

1. liga

Sparťané jsou až po krk v blátě, jak teprve zimní dril přečká letenský kotelník?

15. ledna 2014 19:26 - Třeboň

Jan Železný, Barbora Špotáková, Ondřej Synek a další přední sportovci si v třeboňských lázních vyzkoušeli populární ozdravné procedury v „bahně“. Fotbalisté Sparty sice tráví ve stejném místě kondiční soustředění, se slatinnými koupelemi však jejich nabitý program nepočítá. „Nevadí, co jsme přijeli, tak jsme stejně až po krk v blátě,“ říká v nadsázce s úsměvem brankář Tomáš Vaclík.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Podzimní půlmistři Gambrinus ligy od neděle do soboty polykají koňské dávky, v rámci možností však ani příliš nebrblají. „Vše běží podle plánu, jsme rádi, že hodně pracovní týden trávíme v příjemném prostředí. Máme tady dobré zázemí s regenerací, personál se o nás stará. Velký objem se tím pádem klukům líp vstřebává," libuje si trenér Vítězslav Lavička.

Ve středu odpoledne uspořádal s mužstvem ve společenském sále Lázní Aurora autogramiádu. Zájem třeboňských fanoušků byl tak velký, že sparťanům nakonec došly plakáty i kartičky.

„Kdo má zájem, tomu poradíme, co má dělat, aby se jednou třeba se Spartou dostal až sem. Děti ze základky se většinou před spolužáky moc nevyptávají, aby jim to po návratu do třídy nedali sežrat. Jednou jsem ale byl na podobné akci na střední škole a tam se vůbec nestyděli. Hned začali otázkou, kolik beru a jaké mám auto," kření se gólman Tomáš Vaclík.

Vítěz tipovací soutěže se těší na velký výlet

Ve čtvrtek za mužstvem dorazí také vítěz soutěže pro majitele permanentek, kterou klub již tradičně uspořádal. Tipující měli odhadnout, kolik permanentek Sparta do konce loňského roku prodala. Ke správnému počtu 5674 byl nejblíže Václav Vopička, držitel permanentky do kotle.

Teď má i se svým kamarádem před sebou lákavý výlet. Ubytuje se spolu se sparťanskou výpravou, bude se stravovat společně s hráči a bude i na všech tréninkových jednotkách během pobytu.

„Naši kondiční trenéři vítězům soutěže vždy nabízejí, že jim vytvoří speciální trénink. Několik z nich už to zkusilo - a pak litovali, že kdyby tušili, co všechno musejí hráči zvládnout, nešli by do toho," líčí tiskový mluvčí Ondřej Kasík.

Letenského kotelníka tak čeká velká výzva...

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..