Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Krejčí je v klidu. Aby ne, když táta agentovi zakázal, aby kluka plašil nabídkami

25. ledna 2014 16:13 - Praha

Fanoušci Sparty mohou být v klidu. Vše nasvědčuje tomu, že o nejdražšího fotbalistu letenského kádru v zimním přestupním termínu nepřijdou. Reprezentační záložník Ladislav Krejčí (21) je v hledáčku skautů zahraničních klubů, ale do ciziny se podle svých slov zatím nechystá. „Odchodem se vůbec nezabývám. Uvidíme, co bude dál, teď se soustředím jen na to, abychom na jaře získali titul,“ ujistil Krejčí na Strahově po páteční výhře 3:0 nad Ružomberokem.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Má čistou hlavu. I kdyby nad ním zasvištělo lákavé laso, prý by se o tom ani nedozvěděl... „Agent má od mého táty zakázáno, aby mě o případných nabídkách informoval," směje se Ladislav Krejčí, jak mu jeho otec zjednal klid.

Podle servru transfermarkt.de je právě Krejčí momentálně nejdražším hráčem Sparty. U jeho jména uvádí cenu 4,5 miliónu eur (přibližně 123 miliónů korun). Druhý v pořadí je další záložník Josef Hušbauer za 2,5 miliónu eur (okolo 68 miliónů korun).

Odchod Kadlece pro tuto sezónu stačil

Sparta v průběhu podzimu uvolnila reprezentanta Václava Kadlece do Frankfurtu a teď dává jasně najevo, že další opory již během této sezóny prodávat nehodlá.

„Kolem některých našich krouží zájemci dlouhodobě. Říkáme však neustále, že teď do mužstva nechceme zasahovat a oslabovat ho. Máme pocit, že jsme dosáhli správné rovnováhy. Jednat se musí s každým, ale v tuto chvíli vysíláme zájemcům signály, že prodávat nechceme," ujistil na startu přípravy Jakub Otava, člen představenstva Sparty.

Krejčí se tedy tak jako tak může soustředit jen na zimní přípravu, v níž mužstvo snad až příliš snadno dává spoustu gólů.

„Nikdy nic nepřijde samo. Jsme rádi, že nám to do branky padá. Snad si to přeneseme také do jara, kdy budeme góly moc a moc potřebovat," poukazuje opora podzimního půlmistra Gambrinus ligy.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..