Rubriky:

1. liga

Teplický Vondrášek se po zranění chystá na návrat

27. ledna 2014 17:08 - Teplice

Už déle než půl roku trvá absence teplického fotbalového obránce Tomáše Vondráška. Důvodem je léčení těžkého zranění, které utrpěl loni v létě. „Ale věřím, že se co nejdříve zapojím i do herní přípravy, abych se mohl vrátit i na ligový trávník,“ svěřil se pro Sport.cz fotbalista, který očekává v Teplicích úspěšné jaro.

 

Libor Zavoral, ČTK

„Ve chvíli, kdy se mi stalo zranění, jsem se cítil skoro v životní formě. A najednou přišla krutá pauza. Jsem po plastice křížového vazu. Nebylo to nic příjemného, když jsem musel být úplně mimo fotbal. Ale sledoval jsem kluky z tribuny a musím říci, že na podzim hráli výborně. Vím, že i v kabině byla dobrá atmosféra," podotýká Vondrášek, jenž nabírá kondici a chystá se i na herní vystoupení.

„Snad jsem už ve finální fázi léčení. V přípravě jsem ještě nechodil do osobních soubojů, což mi nedoporučovali lékaři. Ale přál bych si, abych se na soustředění na Kypru dostal i do některého z přípravných zápasů," nastínil obránce, který si váží současného třetího místa Teplic v prvoligové tabulce.

„Určitě se mohu vracet do týmu v lepším rozpoložení, než kdybychom na tom byli v tabulce špatně jako loni. Před rokem jsme hráli o záchranu a teď jsme před jarem hodně nahoře. To je jako nebe a dudy," připomněl ještě minulou sezónu.

Uvědomuje si, že ho ale čeká velká hráčská konkurence. „Klukům to šlape, máme i díky stále přicházejícím novým cizincům silné mužstvo. Nejlépe se cítím na postu pravého obránce. Ale budu rád za každou šanci od trenéra, ať to bude na jakékoli pozici. Soustředím se na svoje výkony v přípravě, a pak uvidíme, co z toho vzejde," poznamenal Vondrášek.

eš, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..