Rubriky:

1. liga

Plzeň přišla o Hanouska, ze Znojma tedy bleskově stáhla Hrošovského

9. února 2014 19:57 - Larnaka

Zůstává velkým smolařem. Marek Hanousek se během soustředění fotbalistů Plzně na Kypru zranil, talentovaný záložník tak bude muset postoupit nedobrovolnou herní pauzu. Pravděpodobně si obnovil zranění zkříženého vazu v koleni a několik měsíců si nezahraje. Viktoria zareagovala bleskově - ze Znojma si stáhla Patrika Hrošovského, který měl původně na Moravě pokračovat v hostování i na jaře.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Hanousek má prostě pech. „Doposud provedená předběžná vyšetření bohužel nasvědčují obnovení zranění, ze kterého se Marek zotavoval během loňské sezóny," řekl na klubovém webu generální manažer Viktorie Adolf Šádek, který je s týmem přímo v kyperské Larnace.

„Marek již odletěl zpět do Čech, kde absolvuje další sérii lékařských vyšetření. Nicméně v tuto chvíli musíme počítat i s nejhorší variantou a několikaměsíční hráčovou absencí. Právě z toho důvodu jsme se spojili s týmem Znojma a z hostování si stahujeme Patrika Hrošovského. Ten by se měl do Plzně přesunout v průběhu tohoto týdne a absolvovat s námi celou jarní část sezóny," uvedl dále Šádek. „Znojmu je třeba poděkovat za vstřícnost a bleskovou reakci," dodal ještě.

Hanousek bude po absolvování veškerých vyšetření rehabilitovat v Plzni pod dohledem klubových lékařů a fyzioterapeutů. „Ať již bude finální verdikt jakýkoliv, budeme samozřejmě Markovi k dispozici pro zajištění maximální péče a podmínek jeho brzkého návratu na hřiště," zakončil Šádek.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..