Rubriky:

1. liga

Liberec získal nizozemského útočníka Luckassena, který se v přípravě uvedl gólem

22. února 2014 09:40 - Liberec
(Aktualizováno: 22. února 2014 12:54)

Fotbalový Liberec těsně před koncem přestupového "upekl" přestup útočníka Kevina Luckassena ze skotského Ross County. Nizozemec s ghanskými kořeny podepsal na severu Čech smlouvu na tři a půl roku.

 

FC Slovan Liberec

Luckassen, který je odchovancem soupeře Slovanu z 2. kola Evropské ligy Alkmaaru a ve Skotsku strávil poslední půlrok, přišel do Liberce na testy na začátku února a s týmem strávil větší část soustředění v Portugalsku. V přípravě odehrál dvě utkání a gólem rozhodl zápas s lídrem dánské ligy Midtjyllandem (2:1).

„Jednání probíhalo prakticky od té chvíle, kdy Luckassen odjel z našeho herního soustředění. Bylo velmi komplikované a dopadlo na poslední chvíli," uvedl k přestupu talentovaného útočníka sportovní ředitel Jan Nezmar na oficiálních stránkách severočeského klubu.

Mějte informace ze sportu vždy po ruce! Stáhněte si do telefonu aplikaci Sport.cz na Google Play a AppStore.

Odchovanec účastníka nejvyšší nizozemské soutěže AZ Alkmaar, který byl nejlepším střelcem svého klubu v mládežnických výběrech do 17 a 19 let, podepsal se Slovanem smlouvu na 3,5 roku.

Luckassen rovněž oblékl reprezentační dres mládežnických týmů Nizozemí. Do Slovanu ovšem přichází ze Skotska, kde hrál v elitní soutěži země v týmu Ross County FC.

„Luckassen by i přes svůj mladý věk měl být posilou pro naši ofenzívu. Slibujeme si od něj zvýšení naší kvality v útočné fázi a pochopitelně také góly. Věřím, že podobně jako třeba Frýdek a Pavelka, kteří přišli také velmi mladí, dokáže hned od začátku zapadnout do týmu a být platným hráčem," dodal Nezmar.

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..