Rubriky:

1. liga

Sparťanští fanoušci zbrojí proti Řepkovi: Měl nás u pr...!

20. března 2014 17:15 - Praha

Emoce, emoce a zase emoce. Bouřlivák Tomáš Řepka sice už ligové trávníky nebrázdí, ale jeho středeční zpověď ve vysílání Radiožurnálu, kde veřejně přiznal, že úmyslně zhatil Spartě titul, nezůstala bez odezvy. Kdysi modla a ikona fanoušků letenského týmu se pomalu stává jejich noční můrou. S čím přijde příště? Jak daleko to ještě zajde? To si snad vymyslel?! Jeho jméno už nevyslovíme… Právě takovým způsobem reaguje velká část naštvaných sparťanských příznivců.

 

Petr Horník, Právo

Řepka ve středu nečekaně vytáhl další trumf: na jaře roku 2012 v dresu Budějovic úmyslně pomohl Liberci k zisku mistrovského titulu. Tehdy podle svých slov schválně fauloval v šestnáctce libereckého Breznaníka a Slovan vyhrál 4:0, nakonec i slavil mistrovský titul.

To některé sparťany pořádně rozzuřilo. „Řepka měl sparťanské fanoušky doslova úplně v prd... Byli pro něj jen prostředkem k prosazení svého ega," píše na webu spartaforever.cz příznivec s přezdívkou acs29. „Jako fans sparty bychom měli dát jednoznačně, jednotně a veřejně najevo, co si o tomhle bývalém hráči myslíme," navrhuje další z fanoušků pod nickem Czerw.

Mnozí příznivci Letenských Řepku řadí po bok trenéra Františka Straky, který se po svém angažmá v Edenu stal na Letné nenáviděným. „Měl jsem ho vždy za sparťana, který by pro svůj klub dýchal. Tohle si Tomáši zabil. Jsi pro mě větší hnůj než Straka!" píše v diskuzi Sport.cz Jiří Pařízek z Pardubic. Mimochodem, střet názorů pod středečním tématem s Tomášem Řepkou se zaplnil úctyhodnými třemi sty příspěvky.

Najdou se i obhájci

Někteří čtenáři však zůstávají Řepkovi nadále věrní a sympatizují s ním. „Řepka byl nejlepší stoper v lize a v tom, že chtěl ublížit tomu, kdo mu ublížil, rozumím. Je to borec a borcem zůstane," tvrdí Petr Říha z Prahy.

Pověstné blikance Tomáše Řepky tak i několik měsíců po jeho odchodu z vrcholového fotbalu vyvolávají čím dál více kontroverzní reakce. Jisté je, že pro část sparťanů čtyřicetiletý obránce zůstane i nadále modlou, jiní ho po sérii posledních komentářů a vydání knihy Neuhýbám zatratí.

jis, Sport.cz

Myslíte si, že Tomáš Řepka s posledními komentáři přestřelil?

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..