Rubriky:

1. liga

Klokani reagují na výtržnosti v Ostravě: lístky na Baník budou prodávat pouze na jméno

25. března 2014 13:07 - Praha

Nechtějí, aby se také Ďolíček stal místem války v ochozech, jako byly ostravské Bazaly během sobotního utkání se Spartou. Fotbalový klub Bohemians Praha 1905 se proto rozhodl, že vstupenky na páteční ligový duel s Ostravou se budou z bezpečnostních důvodů prodávat jen v předprodeji a na jméno. Opatření projednal s Baníkem i s Policií ČR.

 

Petr Sznapka, ČTK

Víkend plný výtržností otřásl českým fotbalem. „Optimální variantou, jak situaci řešit, by bylo zavedení nizozemského modelu, který využívá například adresného ticketingu a distribuce vstupenek proti předložení dokladů totožnosti," nechal se slyšet strahovský šéf Miroslav Pelta. Předseda FAČR pak hned inicioval jednání na úrovni ministerstva školství mládeže a tělovýchovy, ministerstva vnitra a profesionálních klubů.

Klokani z Vršovic jeho radu vyslyšeli a k adresnému ticketingu promptně sáhli.

„Po víkendových událostech v Ostravě a v Uherském Hradišti a také po vlastní zkušenosti v utkání se Zbrojovkou Brno je klub Bohemians Praha 1905 nucen zavést razantní a mimořádná bezpečnostní opatření vztahující se k pátečnímu utkání s ostravským Baníkem," vysvětlují na svých stránkách.

V den zápasu se již lístky prodávat nebudou

Jak tedy předprodej konkrétně probíhá? Distribuce vstupenek do sektoru hostů bude zajišťována pouze v Ostravě. Všechny vstupenky do ostatních sektorů budou prodávány pouze ve fanshopu v Ďolíčku na jméno a datum narození držitele lístku. V samotný den utkání již nebude možné vstupenku zakoupit. Nákup lístků přes internet není možný. Vstupenky do sektoru C na protilehlou tribunu se nebudou prodávat.

Zápas se hraje v pátek od 20:15 a Ďolíček otevře své brány již v 18:00. Před zápasem bude u vstupů na stadión probíhat kontrola totožnosti držitelů vstupenek podle platného osobního dokladu. Vstup osob pod 15 let bude možný pouze s doprovodem zákonného zástupce, popřípadě s průkazem s fotografií.

Držitele permanentek bude u vstupu žádat pořadatelská služba o zaevidování do klubového systému a o předložení platného dokladu totožnosti. Proto pořadatelé všechny fanoušky žádají o dřívější příchod, aby se předešlo tvoření velkých front před branami.

dos, Sport.cz

Uvítali byste zavedení adresného ticketingu v utkáních Gambrinus ligy?

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..