Rubriky:

1. liga

FANTASY: Zelenka sází na Lafatu! Doufá také v gólové probuzení Necida

4. dubna 2014 11:22

Liga běží tradičním víkendovým systémem a nás čeká už 23. dějství. V tom 22. Luděk Zelenka výborně trefil výhry Sparty, Boleslavi či Plzně, jeho hráči ale tak produktivní nebyli. Koho nasadí Zelenka nyní?

 

"V brance jsem dal šanci olomouckému Blahovi, který v Jihlavě v minulém kole dostal pět branek, ale právě to mu v dalším klání pomůže. Jde jen o to, jestli mu dá trenér Psotka ještě šanci.

Obranu dál stavím na trojici hráčů, Pimpara je jediným bekem, který Liberci zbyl, Nivaldo je gólový záložník, a proto je škoda ho v sestavě nemít a Javůrek ze Sigmy je na tom podobně jako kolega Blaha, nůž na krku a schůdný soupeř v domácím prostředí.

Vachoušek táhne zálohu Teplic

Zálohu táhne teplické duo Vachoušek, Litsingi. První z nich je v domácím prostředí o dost výraznější než mimo Stínadla a podzimní hvězda Litsingi zase každou chvilku čeká na gólové obrození. Jarolím v dresu Slovanu v Plzni chyběl a to mu pomůže k návratu. Doma bude mít motivaci navázat na gólový počin z derby s Jabloncem. Posledním záložníkem je kreativní hračička ze Znojma - Crnkič, který by mohl být v „domácím duelu" s Brnem hvězdou zápasu.

V útoku jsem nemohl opomenout Davida Lafatu, který v lize pravidelně střílí góly a střelecký apetit potvrdil i v poháru České pošty, kdy dvěma zásahy vyřadil Duklu. Přestože je jasně nejdražším útočníkem, tak ho nemůžu nedat. Naopak Necid byl velkou slávistickou posilou a příslibem na lepší sešívané zítřky, ale zatím dal pouze jeden gól a jeho tým se dál trápí. U něj ale vidím snahu, která se mu vyplatí už tento víkend s Jabloncem. Posledním hrotem je opět olomoucký hráč – Navrátil. Z toho je patrné, že jsem přesvědčen o tom, že Sigma v neděli porazí Bohemku, určitě to ale nebude snadné. Výrazně by k tomu měl pomoci šikovný a subtilní útočník, který je v každém zápase nebezpečný, zatím je na štíru s proměňováním šancí. Ona stará fotbalová pravda totiž praví, že dát gól je to nejtěžší."

Luděk Zelenka
Fantasy liga fotbal

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..