Rubriky:

1. liga

Ostrava proti Slovácku poprvé uplatní nová bezpečnostní opatření

10. dubna 2014 16:48 - Ostrava

Fotbalová Ostrava v sobotním utkání 24. kola první ligy se Slováckem poprvé uplatní zvýšená bezpečností opatření. K nim se Baník zavázal po výtržnostech fanoušků v minulém domácím duelu se Spartou Praha, kvůli nimž od disciplinární komise FAČR dostal pokutu 300 tisíc korun a podmíněný trest uzavření hlediště na Bazalech na dva zápasy.

 

Petr Sznapka, ČTK

Kapacita ostravského stadiónu bude v sobotu snížena o zhruba 4000 míst kvůli zvětšení nárazníkové zóny mezi domácími a hostujícími fanoušky. Zpřísněny budou také osobní prohlídky u vstupních bran. Na utkání nebudou vpuštěni lidé, u kterých bude objevena pyrotechnika, ani fanoušci se známkami opilosti.

Baník také zvýšil počet mobilních kamer. "Znamená to, že policie bude moci lépe najít případného výtržníka, který i přes zákaz pronese a použije na stadiónu pyrotechniku. Také v tomto případě hrozí vyvedení ze stadiónu, pokuta až tři tisíce korun a hrozba zákazu vstupu na další utkání," uvedl poslední celek první ligy na svých webových stránkách. Zápas začíná v sobotu v 17:00.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..