Rubriky:

1. liga

Hübschman zvažuje nabídku Jablonce, Basilej dál lanaří sparťanského brankáře Vaclíka

30. dubna 2014 10:20 - Praha

Český reprezentant Tomáš Hübschman zvažuje po deseti letech v ukrajinském Šachtaru Doněck návrat do české ligy. O jeho služby jeví velký zájem jablonecký šéf Miroslav Pelta a podle hráčova manažera Davida Nehody je transfer reálný. Stejně vypadá také letní odchod brankáře Tomáše Vaclíka z pražské Sparty do Basileje. „Probíhají intenzivní jednání mezi oběma kluby,“ řekl webu gambrinusliga.cz Nehoda.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Jablonec chce v letní přestávce přebudovat kádr a boss Pelta si údajně vyhlédl několik zajímavých posil. Trenérovi Šilhavému by rád přivedl bývalé reprezentanty Jaroslava Plašila, Tomáše Juna, nadějné hráče Harise Harbu s Davidem Pavelkou a právě Tomáše Hübschmana.

Dvaatřicetiletému defenzivnímu záložníkovi po deseti letech končí v Šachtaru Doněck smlouva a nabídku na její prodloužení ještě nedostal. I kvůli současné problémové společensko-politické situaci ale nejspíš Ukrajinu opustí.

„Záležet bude pouze na Tomášovi a na tom, zda se bude chtít vrátit domů. Zájem o něj má více klubů - může si vybírat z Česka, Evropy i Dálného Východu. Jablonecká možnost je reálná," připustil David Nehoda.

Basilej už jedná o Vaclíkovi

Českou ligu by naopak mohl v letní přestávce opustit Tomáš Vaclík. Sparťanskou jedničku dlouhodobě sleduje více zahraničních klubů, ale největší zájem má švýcarská Basilej.

„Zájem je velký, ale nejdále je určitě Basilej. Momentálně probíhají intenzivní jednání mezi oběma kluby. Rozhodnout se může za dva týdny i třeba za měsíc," dodal syn legendárního Zdeňka Nehody.

jis, Sport.cz

Přestoupí Tomáš Hübschman po sezóně do Jablonce?

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..