Rubriky:

1. liga

Brankář Berkovec prodloužil smlouvu ve Slavii do roku 2017

1. června 2014 19:07 - Praha

Fotbalová Slavia si den po skončení první ligy pojistila služby brankáře Martina Berkovce. Pětadvacetiletý gólman, který strávil poslední sezónu na hostování v Bohemians 1905 a byl hlavní oporou týmu, prodloužil dosavadní kontrakt do konce června 2017.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Zatímco mezi tyčemi ve Slavii se v této sezóně vystřídali Kamil Čontofalský, Matej Rakovan, Radek Černý a šanci dostal i Karel Hrubeš, Berkovec se v Bohemians vypracoval v klíčovou postavu týmu. "Kvůli zranění jsem sice vynechal první dvě kola, ale pak jsem začal chytat a všechno se dalo do kupy a nakonec dobře dopadlo," řekl Berkovec pro web Slavie.

Chebský rodák věří, že mu nasbírané zkušenosti pomohou v boji o post jedničky v mateřském klubu. "Jsem strašně rád, že jsem mohl chytat ligu. Každý odchytaný zápas je pro mě ohromné plus. Chtěl bych také poděkovat Bohemce za šanci, kterou mi dala. Snad byla i ona spokojená se mnou," řekl.

S prodloužením současné smlouvy prý neváhal, i když Slavia se stejně jako Bohemians zachránila jen o bod. "Důvěra vedení mě těší, jsem rád, že se se mnou ve Slavii počítá. V klubu jsem od žáků a vždycky jsem se tady chtěl prosadit," uvedl Berkovec.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..