Rubriky:

1. liga

Hradec Králové i České Budějovice získaly licenci pro první ligu

5. června 2014 20:46 - Praha

Fotbalistům Hradce Králové a Českých Budějovic nic nebrání v návratu do první ligy. Oba kluby ve čtvrtek obdržely od licenční komise Fotbalové asociace ČR licence pro start v nejvyšší soutěži.

 

Josef Vostárek, ČTK

Hradec Králové má sice menší problémy se stadiónem, ale do startu příštího ročníku hodlá nedostatky vyřešit. "Komise pro stadióny měla několik výhrad. Neprošli jsme s VIP zónou, s prostory pro novináře a montované tribuny jsou pro nejvyšší soutěž nepřípustné. Také nevyhověly oba sektory pro kotle," řekl generální ředitel Richard Jukl na klubovém webu.

"Musíme nedostatky odstranit, s tím jsme počítali, jen jsme čekali na sportovní potvrzení postupu. Ode dneška již probíhají práce na jejich odstranění. Jsme si jisti, že vše v patřičném termínu a v patřičné kvalitě stihneme," dodal Jukl.

Hradec Králové i České Budějovice obdržely podle tiskového oddělení FAČR prvoligovou licenci typu Silver.

Oba kluby se do ligy vracejí už rok po sestupu. Postup si zajistily ve středu v závěrečném kole Fotbalové národní ligy, kdy České Budějovice rozstřílely v přímém souboji o ligu domácí Táborsko 6:0 a Hradec Králové vydřel výhru 1:0 v Pardubicích.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..