Rubriky:

1. liga

Sparta láká k návratu Pavelku, Liberec se ho ovšem nechce vzdát

3. července 2014 17:47 - Liberec

Fotbalová Sparta zatím i nadále počítá se záložníkem Josefem Hušbauerem. Chce se však nachystat na eventualitu, že by král střelců minulého ročníku české ligy obdržel lukrativní nabídku a odešel do zahraničí. Proto se zaměřila na svého odchovance Davida Pavelku, který se stal klíčovým hráčem Liberce. Slovan však zatím nemá pro letenské plány pochopení.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Sparta údajně nabízí za Pavelku albánského útočníka Bekima Balaje, který se dobře uvedl během ročního hostování v Polsku. Postoj Liberce je však zatím zamítavý.

"V minulých dnech jsme od Sparty obdrželi nabídku na Davida Pavelku. Musím říct, že se nabídka diametrálně rozcházela s kvalitami hráče a jeho významem pro náš tým. V tuto chvíli není jeho odchod pro nás tématem. Neumím si představit, že bychom vstoupili do kvalifikace Evropské ligy bez něj. Pro náš tým je to enormně důležitý hráč," řekl pro klubové stránky Jan Nezmar, sportovní ředitel Slovanu.

Liberec zatím přikročil jen k předem plánovanému zužování kádru. "S Varnsdorfem trénuje Martin Janošík a nyní i Vojta Novotný. Jednáme o hostování Filipa Kmoníčka, o kterého má zájem Ústí nad Labem, Kolín a několik týmů ze Slovenska. Další zužování proběhne v sobotu," avizuje Nezmar.

Jeho slova potvrzuje i trenér Samuel Slovák. "V sobotu si po utkání s Kodaní vyhodnotíme stav kádru, potřebnost a případné vytížení hráčů a od příštího týdne se budeme připravovat se zúženým kádrem. Přípravu také začneme cílit na úvodní utkání sezóny," dodal Slovák.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..