Dukla získala náhradu za Pospěcha, francouzského útočníka Beauguela

Fotbalisty Dukly posílí francouzský útočník Jean-David Beauguel. V pražském celku uspěl na testech, když v přípravném utkání s Varnsdorfem nastřílel za poločas čtyři branky, a podepsal smlouvu na tři roky. Měl by se pokusit zacelit mezeru po nejlepším střelci týmu Zbyňku Pospěchovi, který odešel do Německa. Převzal po něm i dres s číslem devět.

Jean-David Beauguel (vpravo) je novou posilou fotbalistů Dukly.

"Jean-David přichází z první holandské ligy. Věřím, že se stane platnou posilou ofenzívy našeho mužstva," řekl sportovní ředitel Dukly Günter Bittengel pro klubový web.

Dvaadvacetiletý hrotový útočník se narodil ve francouzském Niortu. Prošel Toulouse, tuniským Espérance a minulou sezónu působil v nizozemském Waalwijku. Za něj odehrál 31 zápasů a vstřelil sedm gólů.

V Dukle udělal dojem zejména v duelu s Varnsdorfem, kdy naskočil do druhé půle za stavu 0:0 a už po pěti minutách skóroval. Celkem stihl za půl hodiny nastřílet čtyři branky.