Rubriky:

1. liga

Příbram získala Nevese a dala dohromady dvojčata

15. července 2014 14:35 - Příbram

Obránce Fernando Neves a brankář Lukáš Krbeček posílí v nové sezóně fotbalovou Příbram. „Vidíte, že nejen civilní život, ale také fotbalový je plný zvratů a přesto, že jsme avizovali, že nás tito hráči neposílí, dnes jsou tady,“ uvedl na tiskové konferenci generální manažer klubu Petr Větrovský.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Fernando Neves přichází na hostování ze Slavie, které pomohl vybojovat záchranu v nejvyšší soutěži. „Chtěl bych poděkovat panu Starkovi a panu Větrovskému, že o mě měli zájem a já tu nyní můžu hrát. Budu na hřišti odvádět maximální výkony," uvedl fotbalista z Kapverd.

Lukáš Krbeček v minulé sezóně nastupoval za Sokolov a v rámci systému farem se mihl také v třetiligových Karlových Varech, kde zrovna trénoval brankáře jeho otec Jiří, někdejší ligový gólman.

„Již jsem v Příbrami působil a byl jsem spokojený, chtěl bych navázat na výkony, které jsem tu předváděl za minulého působení. Těší mě, že budu v týmu s bratrem," zmínil své dvojče Tomáše.

Fillo blízko hostování

Do přípravy Příbrami se zapojil také plzeňský fotbalista Martin Fillo, který naposledy působil v anglickém klubu Brentford. „Začne s námi trénovat. Jednání stále probíhají, a pokud vše vyjde, tak by přišel na půlroční hostování. Věřím, že Martin Fillo pomůže zkvalitnit naší zálohu, a že jeho příchod pomůže také k větší fotbalovosti mužstva," řekl k příchodu plzeňského fotbalisty prezident klubu Jaroslav Starka.

Další možnou posilou je Selmir Mahmutovič, bratr Aidina Mahmutoviče z Teplic. Selmirovi je 21 let a v juniorském týmu je na zkoušce.

dh, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..