Rubriky:

1. liga

Slavia se musí obejít bez ruských miliónů, Řebíčkova jednání s movitým investorem skončila

17. července 2014 11:47 - Praha
(Aktualizováno: 17. července 2014 12:23)

Už prázdninový odchod poradce Igora Kornějeva z pražského Edenu signalizoval, že z dohody o vstupu ruského strategického partnera do fotbalové Slavie sejde. „V klubu už nepůsobí, se Slavií nemá momentálně žádný vztah,“ potvrdil ostatně sportovní ředitel Karol Kisel, když do trenérské funkce instaloval Miroslava Beránka. Rozloučením s Kornějevem, jenž byl vnímán jak emisar nového vlastníka z Ruska, stvrzoval, že jednání uvízla na mrtvém bodě.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Nyní se informace potvrzují. Podle deníku Insider, který cituje server aktuálně.cz, sáhodlouhá jednání s ruskými investory už dokonce definitivně skončila. A neúspěchem, takže fotbalová Slavia zůstává dál v držení dosavadního majitele Aleše Řebíčka.

Jednání se přitom vlekla řadu měsíců, do Edenu přišel nejen Kornějev, ale na epizodní jarní štaci i třeba nizozemský kouč Alex Pastoor, do dění promlouvali ze zákulisí i další muži mající připravit půdu pro vstup ruského Lukoilu.

Teď už v Edenu nepůsobí nikdo z nich. Rozpor mezi Alešem Řebíčkem a ruskými investory nastal podle Insideru hned v několika bodech. Majiteli Slavie se nezamlouvala cena, na kterou jeho vyhlédnutí partneři klub ohodnotili a kterou byli ochotni zaplatit, stejně tak mu nebylo po chuti, že by ho odstranili z prezidentského křesla, které si chtěl ponechat.

Slavia tak půjde do nové sezóny zase bez naslibovaných miliónů a bude si muset vystačit s kádrem, který trenér Beránek převzal a do něhož se vrátil stoper Martin Latka a v němž se objevili Albánec Bekim Balaj poté, co skončil ve Spartě a Jiří Bílek po návratu z Lubinu.

zp, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..