Rubriky:

1. liga

Prvoligový nováček posiluje. Na jih Čech míří Kladrubský

18. července 2014 11:47 - České Budějovice

Fotbalisté Českých Budějovic získali týden před startem nového prvoligového ročníku zvučnou posilu. Barvy Dynama bude hájit osmadvacetiletý obránce či záložník Jiří Kladrubský. Informovaly o tom oficiální internetové stránky jihočeského klubu.

 

Milan Malíček, Právo

Českobudějovického odchovance Kladrubského si dobře pamatují fanoušci pražské Spartě. Na Letné působil celkem čtyři sezóny, během kterých odehrál 82 zápasů, v nichž vstřelil sedm branek. V roce 2010 oslavil s klubem mistrovský titul, o rok později zamířil do Slovanu Bratislava, se kterým získal dokonce dva mistrovské tituly.

Letos v březnu si v ligovém duelu s Dunajskou Stredou vážně poranil koleno, musel podstoupit operaci a sezóna pro něj skončila.

„S Jirkou jsem v kontaktu již delší dobu a víceméně jsme byli domluveni, že když postoupíme, tak k nám půjde. Jeho vztah k Dynamu je opravdu velký a jsem moc rád, že jsme se dohodli na jeho příchodu," řekl pro web Dynama sportovní manažer klubu Martin Vozábal, který má s novou akvizicí klubu džentlmenskou dohodu o další budoucnosti. „Máme domluvu, že pokud se dostane do top formy a bude o něj například v zahraničí zájem, tak ho uvolníme s tím, že se poté k nám zase vrátí. Jirka chce v tuto chvíli pomoci nám a my chceme pomoci jemu," dodal.

Kladrubský se v současné době vrací po zranění k tréninkovému procesu a přibližně v září by měl být trenérům k dispozici.

jsv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..