Rubriky:

1. liga

FANTASY: Nová ligová sezóna startuje! A Fantasy fotbal teď bude ještě zábavnější než dřív

21. července 2014 11:35

Letošní sezóna je pro fotbalového fanouška opravdu velmi atraktivní a nenechá ho ani chvíli odpočinout. Mistrovství světa skončilo, ale nudit se nebudete ani teď. Pro všechny Fantasy hráče přichází další šance stát se trenérem vlastního fotbalového týmu a vydat se do boje proti svým přátelům a ostatním fanouškům.

 

Porovnávat se se svými přáteli a porážet své známé, to je největší zábava Fantasy fotbalu a my jsme pro vás udělali novou sezónu ještě zábavnější. Hrajte proti sousedům z vašeho města nebo porážejte ostatní fanoušky svého oblíbeného týmu. Stačí si při registraci vybrat svůj oblíbený tým a město. Automaticky budete zařazeni do miniligy proti stejným uživatelům. Navíc si ve své vlastní minilize můžete určit, jestli hráči uvidí sestavy ostatních ještě před začátkem nebo až po začátku každého kola. Sami si určete, jak má fungovat vaše vlastní liga a bavte se s přáteli ještě víc než dřív. Je to jen ve vašich rukách.

Vytvořte si tým pro Synot ligu zde!

Formát soutěže je stále stejný a vytvořit si tým nemůže být snazší. Vyberte si na každé kolo těch nejlepších 11 hráčů, které znáte. Na každé kolo máte rozpočet 100 miliónů, který nesmíte překročit, vše ostatní je na vás. Jakou zvolíte formaci a koho zvolíte kapitánem? To je jen na vás. Vy jste trenérem svého týmu. Ale i letos můžete mít ve výběru jen 3 hráče z každého mužstva Synot ligy.

Vše je připraveno! Nová Fantasy sezóna může začít

Ani systém bodového hodnocení se nemění a zůstává stejný tak, jak tomu bylo v minulém ročníku i během Fantasy MS 2014. Každý gól nebo asistence tak znamená plusové body pro vás, ale pozor, body můžete také ztratit. Červená karta nebo gól v síti vašeho brankáře vám tak radost neudělá ani letos. Vše je připravené a hra může začít. Zapojte se do hry proti svým přátelům a ukažte, kdo skutečně rozumí fotbalu.

fantasy
Fantasy liga fotbal

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..