Rubriky:

1. liga

FANTASY: Hübschman, Pilař, nebo Nešpor? Která posila vás vyjde nejlevněji?

23. července 2014 14:30 - Praha

Nejvyšší fotbalová soutěž se nám kvapem blíží. Pozornost všech fanoušků a hlavně hráčů Fantasy se začíná obracet směrem k tuzemské fotbalové soutěži. Před jejím startem jsme si pro vás připravili stručný přehled hlavních změn, které se v jednotlivých týmech udály. Na následujících řádcích vám představíme některé zajímavé přestupy společně s informací, na kolik peněz vás tito hráči, pokud si je budete chtít zařadit do svého výběru, vyjdou.

 

Největším adeptem na zisk titulu je Sparta Praha. Ta vsadila spíše na udržení týmu, než na velké přestupy. A proto se žádné velké přestupy v týmu neodehrály. Z Mladé Boleslavy přišel dávat branky na Letnou Martin Nešpor. Těžko říct, do kolika ligových utkání Nešpor zasáhne, a tak ho pro první kola pořídíte za velmi příznivých 4,6 mil. Další posilou je Michal Breznaník, ten se už dokonce stihl prosadit v ostrém zápase proti Plzni a jeho cena začíná na 6 mil. I do obrany si Sparta pořídila posilu, tou je Radoslav Kováč, jehož zkušenosti mohou Spartě ještě hodně pomoct a jeho pořizovací cena je 4,2 mil.

Pilař, Chramosta a Vaněk posílili Plzeň

Plzeň se posilnila o především o tři zvučná jména. Jan Chramosta z Mladé Boleslavi patří k fotbalistům s velkým potenciálem se na tuzemské scéně prosadit, uvidíme, jestli k tomu dostane v Plzni prostor. Jeho cena je ustavena na 6 mil. Z Turecka přišel posílit Plzeň Ondřej Vaněk. Talentovaného záložníka, který se může pochlubit i sedmi reprezentačními starty, si můžete pořídit za cenu 10,3 mil. Do Plzně se po delší pauze vrátil i Václav Pilař. Potvrdil své kvality, když nastoupil v poločase do Superpoháru a velmi oživil hru Plzně, bohužel musel být vystřídán kvůli zranění v obličeji a nemohl svůj výkon korunovat brankou. My věříme, že na své výkony Pilař naváže a jeho cena je stanovena na 8 mil.

Máte jasno, jaké nové hráče zařadíte do svého výběru? Vytvořte si tým zde!

Velkou posilu hlásí i tým Jablonce. Trenér Šilhavý se rozhodl zařadit do týmu vedle mladých hráčů i zkušenější borce, a my se můžeme těšit na výkony Tomáše Hübschmana. Pokud nevíte, jestli zařadit tohoto borce do sestavy, možná vám ulehčíme rozhodování nízkou cenou 7 mil. V Jablonci se představí také zkušený Tomáš Jun, který přišel z Austrie Vídeň a jeho pořizovací cena je 6.7 mil. Velmi zajímavou akvizicí je taktéž Martin Pospíšil, který přišel z Olomouce. Silnou útočnou vozbu hlásí v Boleslavi, kde se představí nová trojice útočníků: Wágner (7,3 mil.), Ďuriš (11,2 mil.) a Skalák (8,7 mil.). Obranu vyztužil Jakub Navrátil. Tohoto obránce, který přichází z úspěšné mise v  Turecku, pořídíte za 7,5 mil.

fantasy
Fantasy liga fotbal

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..