Rubriky:

1. liga

Jablonec líčí na další posilu! Měl by přijít Mingazov, který loni proháněl Liberec

25. července 2014 10:34 - Jablonec nad Nisou

Jablonec je nenasytný, sedm nových tváří mu nestačí, posiluje dál! Podle informací Sport.cz na severu Čech usilují o reprezentačního záložníka Turkmenistánu Ruslana Mingazova ze Skonto Riga. Transfer by se mohl dotáhnout možná už v následujícím týdnu.

 

Profimedia.cz

Severočeši jsou s Rigou i hráčem domluveni, Mingazov se byl dokonce v Jablonci tento týden na skok podívat. Podle všeho už se jen čeká na vyřízení víz.

Vytvořte si vlastní tým a zapojte se do hry!

„Pracujeme na vízech, jsme v kontaktu s hráčem i klubem. V této chvíli to ale ještě není stoprocentní," řekl Sport.cz sportovní ředitel Jablonce Petr Flodrman. Pokud však proces s vízy dopadne příznivě, což se předpokládá, transferu dvaadvacetiletého Mingazova na sever Čech už nebude nic bránit. Záležitost by se mohla definitivně uzavřít možná už v nadcházejícím týdnu.

Na ofenzivního záložníka dal tip trenér Jaroslav Šilhavý, jehož Mingazov zaujal v loňském duelu 2. předkola Evropské ligy. Tehdy s Libercem narazil na Skonto Riga a záložník obranu Severočechů pěkně „točil". Za Turkmenistán doposud odehrál 14 zápasů, vstřelil jeden gól, v lotyšské lize nastřílel ve 112 utkáních 34 branek. Jeho příchod je reakcí na zranění útočníka Michala Hubníka, který si v závěru přípravy přetrhl křížový vaz v koleni a minimálně půl roku bude mimo hru.

Šéf klubu Miroslav Pelta ve snaze vytvořit z Jablonce elitní český tým, přivedl v létě už sedm posil v čele s reprezentačním záložníkem Tomášem Hübschmanem, angažoval i nový trenérský tým.

neu, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..