Rubriky:

1. liga

Sparta se dohodla s Libercem a má útočníka Slepičku

6. července 2005 15:58 - PRAHA

Útočník Miroslav Slepička se stal definitivně posilou fotbalistů Sparty Praha. Vedení českého mistra ve středu uzavřelo jednání se Slovanem Liberec o přestupu třiadvacetiletého fotbalisty, který již dříve podepsal na Letné čtyřletý kontrakt. ČTK to řekla mluvčí pražského klubu Lenka Raková.

Výši odstupného, které Sparta za Slepičku zaplatila, kluby nezveřejnily. V roce 2002 odešel odchovanec příbramského fotbalu do Liberce podle neoficiálních zpráv za patnáct milionů korun.

Slepička v pondělí absolvoval na Letné zdravotní prohlídku a v úterý už poprvé trénoval s novými spoluhráči, na uzavření transakce však stále čekal. Po dnešní dohodě odcestuje ve čtvrtek s týmem na soustředění do Rakouska jako pátý nováček v mužstvu Sparty. Před ním přišli na Letnou z Liberce Petr Lukáš a Karol Kisel, dalšími posilami jsou Adam Petrouš a Zdeněk Pospěch.

Kádr Sparty možná naopak opustí Jan Šimák, který se má sejít s viceprezidentem klubu Danielem Křetínským i trenérem Jaroslavem Hřebíkem. Šestadvacetiletý záložník proslul svými problémy s disciplínou a po loňském příchodu z Leverkusenu se ve Spartě neprosadil. Měl problémy s kondicí a vedení klubu nyní zvažuje, zda uplatní opci a prodlouží s ním smlouvu.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..