Rubriky:

1. liga

Horváth nás snad pochválí i za improvizaci, věřil Procházka po výhře nad Duklou

1. září 2014 11:07 - Plzeň

V týdnu jej sužovala viróza, dva dny proležel v posteli, dostával kapačky. Vzhledem k nepříznivému stavu plzeňských stoperů však Václav Procházka neměl na výběr a musel na hřiště. Nakonec se stal hrdinou zápasu, když vstřelil vítězný gól na 2:1.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Jak jste se při zápase cítil?

Byl jsem nucený trénovat, dělal jsem všechno pro to, abych se dal do kupy. Nebylo mi na hřišti nejlíp, ale jsem rád, že jsem do toho šel. Nejdřív jsem sice zaváhal při gólu Dukly, nakonec mě to ale trefilo do hlavy a dal jsem rozhodující gól.

Padl po nacvičeném signálu?

Ne, byla to čistá improvizace. Nejdřív jsem chtěl kopat přímo na branku, ale pak jsem si to rozmyslel, pobídl jsem Patrika (Hrošovského), ať kope on. Našel mě parádně.

Signály vám ovšem jinak vycházely, chybělo jen přesné zakončení.

Je velká škoda, že jsme z nich nedokázali dát gól. Horvi (Pavel Horváth), který je má při tréninku na starosti, by měl radost. Doufám, že nás ale pochválí i za tu improvizaci.(směje se)

Je pro vás důležité, že jste se před reprezentační pauzou dostali zpátky na první místo?

Strašně moc. Devět nás jede na reprezentační srazy, nálada bude hned veselejší. I pro ty, kteří tu zůstanou trénovat, je to samozřejmě také mnohem příjemnější.

Proč jste se v posledních dvou utkáních zasekli v koncovce?

Nevím, prostě to tak někdy je. Předtím jsme zase měli dva zápasy, které jsme vyhráli čtyři nula. Dostáváme se ale do šancí, to je hlavní, góly pak určitě přijdou.

neu, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..