Rubriky:

1. liga

Statistiky: Nejkreativnějším hráčem kola byl Hrošovský z Plzně

2. září 2014 18:07 - Praha

Adeptů bylo hned několik. Oblíbenou disciplínu oficiálního webu synotliga.cz Chance index však ovládl v 6. kole plzeňský fotbalista Patrik Hrošovský, jenž nasbíral hned 31 bodů.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Ani Dočkal, ani Kolář. Nejlepším ze všech ve vytváření brankových příležitostí byl o víkendu záložník Viktorie Plzeň Patrik Hrošovský. Ten v sestavě opět nahradil hrajícího asistenta Pavla Horvátha a vedl si na výbornou.

Dokonce vymyslel nejvíc nahrávek do gólových šancí ze všech. V Chance index tak nasbíral 31 bodů, čímž o dva překonal svého spoluhráče Davida Limberského. S velkým odstupem se za nimi umístil liberecký kat Baníku Josef Šural.

Střelcům na branku soupeře zcela pochopitelně vládl právě Šural, který nasázel Baníku Ostrava hattrick. Přesným přihrávkám zase plzeňský stoper Lukáš Hejda. V soubojích se zaskvěl Tomáš Wágner z Mladé Boleslavi.

Týmové statistiky v počtu přesných střel a přihrávek ovládla plzeňská Viktoria. V soubojích se na první pozici dostaly Teplice. V závěsu za nimi se na druhé příčce umístil Liberec.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..