Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Slovenský záložník Obžera požádal o ukončení smlouvy s Libercem

26. září 2014 13:43 - Liberec

Slovenský fotbalista Branislav Obžera končí v Liberci. Třiatřicetiletý záložník kvůli zdravotním potížím požádal vedení Slovanu o rozvázání roční smlouvy, kterou podepsal v červenci. Severočeský klub o tom informoval na svých internetových stránkách.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Měl vleklé zdravotní problémy, které se moc nelepšily. O to víc si cením toho, že za vedením klubu přišel sám a o ukončení smlouvy požádal. Necítil se být pro klub užitečným, což ho evidentně trápilo," prohlásil sportovní ředitel Jan Nezmar. "Braňo se zachoval jako chlap a přejeme mu, aby se dal brzy dohromady a k fotbalu se mohl na jakékoli úrovni vrátit," dodal.

Obžera, který v minulosti nastupoval za Slovan Bratislava, Petržalku i slovenskou reprezentaci, za Liberec odehrál jediné soutěžní utkání v druhém předkole Evropské ligy v Košicích. "Chci mu poděkovat za energii, kterou vkládal do svého uzdravení, i za to, že byl platným členem v kabině. Nicméně jsme se tedy dohodli, že vzájemnou smlouvu ukončíme k 30. září 2014," dodal Nezmar.

ČTK

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..