Rubriky:

1. liga

Kanonýr Mahmutovič dostal od Teplic tučnou pokutu. V zimě může odejít

29. září 2014 17:58 - Teplice
(Aktualizováno: 29. září 2014 18:36)

"Nechci tu už být, chci pryč." Tento vzkaz vyslal do světa po pátečním duelu se Slováckem (výhra 4:0) útočník Teplic Aidin Mahmutovič. Osmadvacetiletý Bosňan dal ostře najevo, že už má dost vysedávání na lavičce. Reakce managementu Teplic na sebe nenechala dlouho čekat. Výsledek? Mastná pokuta.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Prohlášení Mahmutoviče považuji ho za naprosto neprofesionální nejen vůči klubu, ale také vůči spoluhráčům a fanouškům. Situaci jsme s ním řešili, obdržel pokutu podle klubového disciplinárního řádu. Má u nás platnou profesionální smlouvu a rozhodně nebudeme akceptovat, aby si svůj odchod vytrucoval,“ uvedl pro klubový web teplický ředitel Petr Hynek.

Podle informací Sport.cz je finanční postih v řádu desetitisíců korun, neboť klub považuje tento skutek za závažné porušení stanov.

Útočníkovo vyjádření Hynka zaskočilo o to víc, jelikož s ním severočeský klub v minulém týdnu před Slováckem jeho budoucnost probíral, včetně případného odchodu.

„Jasně jsme si řekli, že má v Teplicích platnou smlouvu do léta 2016, ale že mu nebudeme bránit v případě odpovídající nabídky na přestup již teď v zimě. Proto nechápu, proč takhle reagoval,“ řekl Hynek.

Na podzim třikrát skóroval

Mahmutovič si loni na podzim přetrhl zkřížený vaz v koleni, stihl se však vrátit ještě před koncem sezóny. V té nové ale tradiční klíčový útočník neodehrál jediné celé utkání, do posledních čtyř zasáhl pouze na závěrečné minuty. I tak už stihl za 391 minut vstřelit tři góly, naposledy v pátek proti Slovácku. Po tomto utkání byl však notně nazlobený, dal průchod emocím.

„Asi musím dát deset gólů, abych hrál. V zimě bych chtěl stoprocentně odejít, kamkoli. Česká liga nebo zahraničí," sdělil novinářům muž, který přisel na Stínadla v červenci 2008.

neu, Sport.cz, Právo

Opustí Aidin Mahmutovič v zimním přestupovém období Teplice?

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..