Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Jablonec pokazil Kozlovi stý zápas. Po třetím gólu už to bylo jen o tom, kolik to skončí, smutnil kouč Dukly

3. října 2014 23:23

Podruhé v řadě venku prožila Dukla hororový začátek. Zatímco před dvěma týdny na Slovácku inkasovala tři góly za 22 minut, v páteční předehrávce 10. kola v Jablonci to „stihla" dokonce o pět minut dřív...

 

Radek Petrášek, ČTK

„Je to trestuhodné. Může se to stát jednou, ale ne ob zápas. Je jasné, že pokud soupeř vede o tři branky, že se mu běhá po hřišti snadno, naopak nám nevychází vůbec nic. Je to k zamyšlení," povzdechl si záložník Dukly Marek Hanousek. „Strašně nás to mrzí už kvůli dukláckým fanouškům, kteří vážili cestu do Jablonce. A vlastně i těm domácím, protože od sedmnácté minuty nebylo o co hrát," dodal.

Pražané nebyli odevzdaní, jak by se mohlo podle výsledku zdát, i oni přispěli ke kvalitě utkání, tlačili se dopředu, vypracovávali si šance. Jenže produktivita nulová. „Efektivita naše a Jablonce byly bohužel hodně rozdílné," podotkl trenér Dukly Luboš Kozel, kterému rozjetí domácí pokazili jubilejní stý zápas na lavičce v lize.

„U Jablonce ale bylo otázkou času, kdo to od něj odnese první, neboť v předešlých zápasech soupeře přehrával, teď přidal i koncovku. Po třetím inkasovaném gólu to už bylo jenom o tom, o kolik to skončí," konstatoval Kozel.

Jablonec zahrál jako z partesu, pokud by přidal ještě jednu branku, srovnal by krok s vedoucí Plzní nejen bodově, nýbrž i ve skóre. „Máme velkou radost z výsledku i z výkonu. V prvním poločase jsme předvedli nejlepší výkon na podzim, jsem rád, že se naše společná práce konečně brankově zúročila," radoval se trenér Jaroslav Šilhavý.

neu, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..