Rubriky:

1. liga

Rána pro Jihlavu: Jungr má zlomenou lýtkovou kost

18. října 2014 11:28 - Jihlava

Pro Marka Jungra zřejmě předčasně skončil fotbalový podzim. Jihlavský záložník si při páteční prvoligové remíze 0:0 na hřišti Baníku Ostrava odnesl ze souboje s Patriziem Stronatim zlomeninu lýtkové kosti v levé noze. V pondělí ho čeká další vyšetření, vyloučena není ani operace.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Jungr se zranil v 28. minutě, kdy jeho únik po pravé straně ukončil Stronati. Nejprve ve skluzu odkopl míč a následně trefil levou nohu jihlavského záložníka, který se v bolestech svíjel u postranní čáry. Lékař Vysočiny ihned signalizoval na lavičku, že bude nutno střídat, a hráče následně odvezla sanitka do nemocnice.

„Kaňkou za zápasem je zranění Marka Jungra, který dle první diagnózy utrpěl zlomeninu lýtkové kosti," řekl po utkání sportovní manažer Jihlavy Josef Jinoch. V nemocnici se diagnóza potvrdila s tím, že zlomenina je dokonce na dvou místech.

Pro Jihlavu je to další zdravotní problém. Kvůli zranění jsou mimo hru Lukáš Masopust, Matúš Marcin, Jan Kosak a Lukáš Kryštůfek, Arnold Šimonek dokonce ze zdravotních důvodů přerušil kariéru. Nyní na marodku přibyl Jungr a vynuceně musel v zápase s Ostravou střídat i obránce Petr Tlustý. „Máme problém s marodkou, který budeme muset řešit," připustil trenér Roman Kučera.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..